2021 yılından bu yana internet tabanlı yazılım sektöründe hizmet vermekte olan Mobil Ulaşım, İstanbul merkezli bir kuruluş olup ağırlıklı Marmara bölgesi olmak üzere tüm Türkiye geneline hizmet vermektedir.

Biz Kimiz?

Mobilulaşım 2021 yılından beri bilişim sektörü içerisinde global olarak tanınan yazılım şirketlerinde, profesyonel yöneticilik yapmış tecrübeli ve dinamik bir kadro tarafından, kurumlara kaliteli hizmet sunmak amacıyla kurulmuş bir teknoloji şirketidir.

Misyonumuz

Bilgi Teknolojileri dünyasında değişen teknolojilere, araştırmayı ve geliştirmeyi amaç edinerek en etkili ve hızlı bir şekilde adaptasyonu sağlayıp yazılım çalışmalarına odaklanarak, verimliliğin en üst seviyeye taşındığı, yenilikçi uygulamalar ile bilişim sektöründe en güncel hizmetleri sunabilmek ve fark yaratmaktır.

Vizyonumuz

Bilgi Teknolojilerindeki yenilikleri takip ederek yapılması gerekli değişiklikleri anında ve düzenli olarak uygulayıp tecrübeli ve dinamik bir kadro ve bayi ağı ile önce Türkiye’de sonra Dünya’da lider bir yazılım firması ve markası olmak.